DFS60E-TDEL01000
SKU: 1068589 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60E-TDEL01000 | Mechanical design: Through hollow shaft 10 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 3 m | Pulses per revolution: 1,000