DFS60E-TBEL01000
SKU: 1056221 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60E-TBEL01000 | Mechanical design: Through hollow shaft 8 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 3 m | Pulses per revolution: 1,000