DFS60E-TBEK01000
SKU: 1053202 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60E-TBEK01000 | Mechanical design: Through hollow shaft 8 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 1.5 m | Pulses per revolution: 1,000