DFS60E-TBEK00100
SKU: 1059337 Available to order
Price excluding VAT
Request a quote
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60E-TBEK00100 | Mechanical design: Through hollow shaft 8 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 1.5 m | Pulses per revolution: 100