DFS60E-S4EN01000
SKU: 1059001 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60E-S4EN01000 | Mechanical design: Solid shaft face mount flange 10 mm x 19 mm (With flat) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 10 m | Pulses per revolution: 1,000