DFS60E-S4EA00010
SKU: 1053743 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60E-S4EA00010 | Mechanical design: Solid shaft face mount flange 10 mm x 19 mm (With flat) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Male connector, M23, 12-pin, radial | Pulses per revolution: 10