DFS60E-S4CB01000
SKU: 1058010 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60E-S4CB01000 | Mechanical design: Solid shaft face mount flange 10 mm x 19 mm (With flat) | Communication interface: 10 V ... 32 V, TTL, RS-422 | Connection type: Male connector, M23, 12-pin, axial | Pulses per revolution: 1,000