DFS60E-BHEA01000
SKU: 1052994 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60E-BHEA01000 | Mechanical design: Blind hollow shaft 15 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Male connector, M23, 12-pin, radial | Pulses per revolution: 1,000