DFS60E-BACK01000
SKU: 1064539 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60E-BACK01000 | Mechanical design: Blind hollow shaft 6 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, TTL, RS-422 | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 1.5 m | Pulses per revolution: 1,000