DFS60B-TGEN00032
SKU: 1053522 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60B-TGEN00032 | Mechanical design: Through hollow shaft 14 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 10 m | Pulses per revolution: 32