DFS60B-S4EK00100
SKU: 1063541 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60B-S4EK00100 | Mechanical design: Solid shaft face mount flange 10 mm x 19 mm (With flat) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 1.5 m | Pulses per revolution: 100