DFS60B-S4EB01005
SKU: 1071825 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60B-S4EB01005 | Mechanical design: Solid shaft face mount flange 10 mm x 19 mm (With flat) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Male connector, M23, 12-pin, axial | Pulses per revolution: 1,005