DFS60B-S1EM10000
SKU: 1056110 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60B-S1EM10000 | Mechanical design: Solid shaft Servo flange 6 mm x 10 mm (With flat) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 5 m | Pulses per revolution: 10,000