DFS60B-S1EA10000
SKU: 1037999 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60B-S1EA10000 | Mechanical design: Solid shaft Servo flange 6 mm x 10 mm (With flat) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Male connector, M23, 12-pin, radial | Pulses per revolution: 10,000