DFS60B-BDCC10000
SKU: 1065156 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60B-BDCC10000 | Mechanical design: Blind hollow shaft 10 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, TTL, RS-422 | Connection type: Male connector, M12, 8-pin, radial | Pulses per revolution: 10,000