DFS60B-BAEA00100
SKU: 1072066 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60B-BAEA00100 | Mechanical design: Blind hollow shaft 6 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Male connector, M23, 12-pin, radial | Pulses per revolution: 100