DFS60A-THCL00100
SKU: 1036718 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60A-THCL00100 | Mechanical design: Through hollow shaft 15 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, TTL, RS-422 | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 3 m | Pulses per revolution: 100