DFS60A-TDEA10000
SKU: 1085832 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60A-TDEA10000 | Mechanical design: Through hollow shaft 10 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Male connector, M23, 12-pin, radial | Pulses per revolution: 10,000