DFS60A-TAEC01000
SKU: 1114236 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Incremental encoders | DFS60 | DFS60A-TAEC01000 | Mechanical design: Through hollow shaft 6 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull | Connection type: Male connector, M12, 8-pin, radial | Pulses per revolution: 1,000