DFS25A-A4B13000360
SKU: 1089504 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Incremental encoders | DFS2x | DFS25A-A4B13000360 | Mechanical design: Solid shaft Square flange 10 mm x 19 mm (With flat) | Communication interface: 8 V ... 30 V, HTL, Push pull, non programmable | Connection type: Male connector, MS, 7-pin, axial | Pulses per revolution: 360