DFS25A-A2DAE003000
SKU: 1079265 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Incremental encoders | DFS2x | DFS25A-A2DAE003000 | Mechanical design: Solid shaft Square flange 3/8″ x 19 mm (With flat) | Communication interface: 8 V ... 30 V, Open Collector, non programmable | Connection type: Male connector, MS, 7-pin, radial | Pulses per revolution: 3,000