DFS25A-A2BB3000600
SKU: 1076824 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Incremental encoders | DFS2x | DFS25A-A2BB3000600 | Mechanical design: Solid shaft Square flange 3/8″ x 19 mm (With flat) | Communication interface: 8 V ... 30 V, HTL, Push pull, non programmable | Connection type: Male connector, MS, 7-pin, axial | Pulses per revolution: 600