DBV50E-22RMA0200
SKU: 1112306 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Measuring wheel encoders | DBV50 | DBV50E-22RMA0200 | Measuring wheel circumference: 200 mm | Measuring wheel surface: O-ring NBR70 | Communication interface: 4.5 V ... 30 V, Incremental, Open Collector | Supply voltage: 4.5 V ... 30 V | Connection type: Cable, 5-wire, universal, 5 m | Resolution in pulses/mm: 1 | Spring arm design: 63.5 mm spring arm, encoder on mounting side (left), single wheel