DBV50E-22GKA2000
SKU: 1081174 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Measuring wheel encoders | DBV50 | DBV50E-22GKA2000 | Measuring wheel circumference: 200 mm | Measuring wheel surface: O-ring NBR70 | Communication interface: 7 V ... 27 V, Incremental, HTL, Push pull | Supply voltage: 7 V ... 27 V | Connection type: Cable, 5-wire, universal, 1.5 m | Resolution in pulses/mm: 10 | Spring arm design: 63.5 mm spring arm, encoder on mounting side (left), single wheel