DBV50E-22AKB0200
SKU: 1081466 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Measuring wheel encoders | DBV50 | DBV50E-22AKB0200 | Measuring wheel circumference: 200 mm | Measuring wheel surface: O-ring NBR70 | Communication interface: 4.5 V ... 5.5 V, Incremental, TTL, RS-422 | Supply voltage: 4.5 V ... 5.5 V | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 1.5 m | Resolution in pulses/mm: 1 | Spring arm design: 63.5 mm spring arm, wheel on mounting side (right), single wheel