DBS60I-BACM01000
SKU: p522452 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Incremental encoders | DBS60 | DBS60I-BACM01000 | Mechanical design: Blind hollow shaft 6 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 30 V, TTL, RS-422 | Connection type: Cable, 8-wire, radial, 5 m | Pulses per revolution: 1,000 | Flange type / stator coupling: 2-sided stator coupling, slot, screw hole circle 63–83 mm | Encoder material / Enclosure rating: Stainless steel V2A / IP67