DBS60E-TDEL01000
SKU: 1094616 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Incremental encoders | DBS60 | DBS60E-TDEL01000 | Mechanical design: Through hollow shaft 10 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 27 V, HTL, Push pull | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 3 m | Pulses per revolution: 1,000 | Flange type / stator coupling: 2-sided stator coupling, slot, screw hole circle 63–83 mm