DBS60E-S3CN00100
SKU: 1089904 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Incremental encoders | DBS60 | DBS60E-S3CN00100 | Mechanical design: Solid shaft face mount flange 6 mm x 10 mm (With flat) | Communication interface: 10 V ... 30 V, TTL, RS-422 | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 10 m | Pulses per revolution: 100 | Flange type / stator coupling: Flange with 3 x M3 and 3 x M4