DBS60E-S1EC00100
SKU: 1087546 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Incremental encoders | DBS60 | DBS60E-S1EC00100 | Mechanical design: Solid shaft Servo flange 6 mm x 10 mm (With flat) | Communication interface: 10 V ... 27 V, HTL, Push pull | Connection type: Male connector, M12, 8-pin, radial | Pulses per revolution: 100 | Flange type / stator coupling: Flange with 3 x M3 and 3 x M4