DBS60E-S1CK01000
SKU: 1070611 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Incremental encoders | DBS60 | DBS60E-S1CK01000 | Mechanical design: Solid shaft Servo flange 6 mm x 10 mm (With flat) | Communication interface: 10 V ... 30 V, TTL, RS-422 | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 1.5 m | Pulses per revolution: 1,000 | Flange type / stator coupling: Flange with 3 x M3 and 3 x M4