DBS60E-BGCPA0100
SKU: 1110204 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Incremental encoders | DBS60 | DBS60E-BGCPA0100 | Mechanical design: Blind hollow shaft 14 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 30 V, TTL, RS-422 | Connection type: Cable, 8-wire, with male connector, M12, 8-pin, universal, 0.5 m | Pulses per revolution: 100 | Flange type / stator coupling: Without stator coupling, flange with 4 x M2,5