DBS60E-BEECD0100
SKU: 1108578 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Incremental encoders | DBS60 | DBS60E-BEECD0100 | Mechanical design: Blind hollow shaft 12 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 27 V, HTL, Push pull | Connection type: Male connector, M12, 8-pin, radial | Pulses per revolution: 100 | Flange type / stator coupling: 1-sided stator coupling, slot, screw hole circle radius 31.5–48.5 mm