DBS60E-BDEC00010
SKU: 1086348 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Incremental encoders | DBS60 | DBS60E-BDEC00010 | Mechanical design: Blind hollow shaft 10 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 27 V, HTL, Push pull | Connection type: Male connector, M12, 8-pin, radial | Pulses per revolution: 10 | Flange type / stator coupling: 2-sided stator coupling, slot, screw hole circle 63–83 mm