DBS60E-BBCC00100
SKU: p363119 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Incremental encoders | DBS60 | DBS60E-BBCC00100 | Mechanical design: Blind hollow shaft 8 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 30 V, TTL, RS-422 | Connection type: Male connector, M12, 8-pin, radial | Pulses per revolution: 100 | Flange type / stator coupling: 2-sided stator coupling, slot, screw hole circle 63–83 mm