DBS60E-B8EJ00100
SKU: p363502 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Incremental encoders | DBS60 | DBS60E-B8EJ00100 | Mechanical design: Blind hollow shaft 15 mm (Front clamp) | Communication interface: 10 V ... 27 V, HTL, Push pull | Connection type: Cable, 8-wire, universal, 0.5 m | Pulses per revolution: 100 | Flange type / stator coupling: 2-sided stator coupling, slot, screw hole circle 63–83 mm