BTL6-V11V-M0875-A1-S115/KM
SKU: SET019Y Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Material
    PA
    Mounting part
    Through-hole 5.5 mm (2x)
    Style
    Profile series
    Housing material
    Aluminium, Anodized
    Magnets, number max.
    4
    Connection
    Connector, M12x1, 8-pin
    Interface
    Varan VNO length measuring system V1.0
    Measuring range
    875 mm
    Sampling frequency max.
    1300 Hz
    Non-linearity max.
    ±0.04 % FS
    Repeat accuracy
    ≤ 30 µm
    Operating voltage Ub
    20...28 VDC
    Ambient temperature
    0...70 °C