BTL KKJJ00-0500-C05AA1C0-000S32
SKU: BTL49TE Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Interface
    0…10 V | Analog, voltage 10…0 V
    Measuring length
    500 mm