BTL KKJJ00-0075-C05AE5C0-000S32
SKU: BTL4E5K Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Interface
    Analog, current 4…20 mA Analog, current 20…4 mA
    Measuring length
    75 mm
    Repeat accuracy
    ≤ ± 10 µm
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -40...85 °C