BSP B010-HV009-P00S2B-S4-001
SKU: BSP00YZ Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Measuring range
    0...10 bar
    Accuracy
    ±0.5 % FSO BFSL
    Overload pressure
    20 bar
    Burst pressure
    35 bar
    Operating voltage Ub
    18...30 VDC
    Interface
    IO-Link 1.1
    Analog output
    Analog, voltage/Analog, current selectable 4…20 mA/0…10 V
    Switching output
    2x PNP/NPN NO/NC selectable
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Process connection
    G 1/2" (DIN 3852)
    Process connection material
    PVDF
    Gasket, material
    FKM
    Housing material
    1.4301 stainless steelPE, High-density polyethylene
    Media temperature
    -30...125 °C
    Ambient temperature
    -30...85 °C