BNS 819-FK-60-101-FD-S80R
SKU: BNS000U Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Housing material
    Aluminium, Anodized
    Number of switching positions
    1x Ball
    Version
    Snap contact
    Operating principle
    1. Switch position: Mechanical
    Continuous current
    1. Switch position: 4 A
    Rated operating voltage Ue
    1. Switch position: 6…60 V
    Installation
    any
    Approach direction
    any
    Approach speed
    1. Switch position: 10 m/min
    Connection type
    1. Switch position: Connector
    Ambient temperature
    -5...85 °C