BNS 819-D05-R16-100-10
SKU: BNS00KE Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Continuous current
    1-5. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-5. Switch position: 250 V AC
    Switch position spacing
    16 mm
    Connection type
    1-5. Switch position: Screw terminal
    Ambient temperature
    -5...85 °C