BNS 819-D05-R12-62-10
SKU: BNS01L5 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Continuous current
    1-5. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-5. Switch position: 250 V AC
    Switch position spacing
    12 mm
    Connection type
    1-5. Switch position: Screw terminal
    Ambient temperature
    -5...85 °C