BNS 819-D05-R12-62-10-FD-S90R
SKU: BNS01L7 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Continuous current
    1-5. Switch position: 5 A
    Rated operating voltage Ue
    1-3. Switch position: 6…60 V4. Switch position: 30 V AC/36 V DC5. Switch position: 6…60 V
    Switch position spacing
    12 mm
    Connection type
    1. Switch position: Connector
    Ambient temperature
    -5...85 °C