BNS 819-D05-D16-62-10
SKU: BNS01KW Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Number of switching positions
    5x Chisel
    Continuous current
    1-5. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-5. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-5. Switch position: 40 m/min
    Switch position spacing
    16 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C