BNS 819-D04-R16-100-10
SKU: BNS00J9 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Number of switching positions
    4x Roller
    Operating principle
    1-4. Switch position: Mechanical
    Continuous current
    1-4. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-4. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-4. Switch position: 60 m/min
    Switch position spacing
    16 mm
    Connection type
    1-4. Switch position: Screw terminal
    Ambient temperature
    -5...85 °C