BNS 819-D04-L12-62-10
SKU: BNS01K9 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Number of switching positions
    4x Roller bearing
    Continuous current
    1-4. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-4. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-4. Switch position: 120 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Ambient temperature
    -5...85 °C