BNS 819-D04-D12-100-10-FD-S90R
SKU: BNS00FP Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Continuous current
    1-4. Switch position: 5 A
    Rated operating voltage Ue
    1-4. Switch position: 6…60 V
    Switch position spacing
    12 mm
    Connection type
    1. Switch position: Connector
    Ambient temperature
    -5...85 °C