BNS 819-D03-R12-100-10-FD-S80S
SKU: BNS00F0 Available to order
Price excluding VAT
Request a quote
    Continuous current
    1-3. Switch position: 4 A
    Rated operating voltage Ue
    1-3. Switch position: 6…60 V
    Switch position spacing
    12 mm
    Connection type
    1. Switch position: Connector
    Ambient temperature
    -5...85 °C