BNS 819-D03-R12-100-10-FD-S115R
SKU: BNS00EZ Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Continuous current
    1-3. Switch position: 1.5 A
    Rated operating voltage Ue
    1-3. Switch position: 30 V AC/36 V DC
    Switch position spacing
    12 mm
    Connection type
    1. Switch position: Connector
    Ambient temperature
    -5...85 °C