BNS 819-D03-E12-100-10-FD
SKU: BNS00E8 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Number of switching positions
    3x E-Chisel
    Continuous current
    1-3. Switch position: 6 A
    Rated operating voltage Ue
    1-3. Switch position: 250 V AC
    Approach speed
    1-3. Switch position: 30 m/min
    Switch position spacing
    12 mm
    Connection type
    1-3. Switch position: Screw terminal
    Ambient temperature
    -5...85 °C